Česky    English    Français

Aktuality | Buďte s Bee


1    2    3    4    5       Další      Nejstarší

První sólové album se připravuje!

Sylvie Bee
Čekání na inspiraci...

Vážení přátelé, konečně připravuji sólové album, které bude inspirováno mým ročním pobytem v Lyonu.

Spolupracovat na něm budu se svým kolegou z Lecoclica, akordeonistou Tomášem Damcem. Právě pracuji na písni Américain de la  Croix-Rousse

 

 

Zpátky v Ostravě

Sylvie Bee
Ostravský koncer vyprodán! Děkuji!

Moji drazí, po roční odmlce si zase zazpívám v Ostravě. Na klavír mě doprovodí moje vynikající klavíristka Eva Mitáčková, se kterou spolupracuju už deset let :-) Tentokrát v Kavárně Provence. Moc se těším. Za ten rok se událo pár silných životních změn a zvratů. Některé byly šťastné, jiné smutné. Každopádně sposta emocí, ze kterých budu jako zpěvačka čerpat. Co by byl šanson bez srdcebolu? Těším se na vás!

SYLVIE BEE a Bezručova Opava

Ostravská šansoniérka Sylvie Bee (vítězka Mezinárodní soutěže v interpretaci frankofonní písně) interpretuje nejen francouzské šansony hvězd tohoto žánru. V rámci Festivalu Bezručova Opava 14.9.2013 od 19 hodin v Klubu Art vystoupí s klavíristkou Evou Mitáčkovou, s níž tvoří duo Lecoclico - a posluchači se mohou těšit na ty nejznámější šansonové melodie. Jazzovější podobu šansonu dá v průběhu večera společně s kontrabasistou Josefem Pakem (Joe After Trio) a kytaristou Petrem Holáněm. Závěr bude patřit Baudelairovým veršům a jejich výjimečné hudebně-poetické podobě.

Společně se Sylvii Bee se tak můžete vydat na cestu pro francouzských kavárničkách a být příjemně opojeni – hudbou, zpěvem, poezií – čím je Vám libo.

Její charisma, energie a zemitě-něžný hlas zasahuje diváky při každém vystoupení. Proto byla již podruhé hostem Festivalu v ulicích, pořádaném v rámci Colours of Ostrava, spolupracovala s francouzským šansoniérem Joelem Brosem, s nímž vystupovala např. v ostravském Divadle Loutek nebo brněnském klubu Stará Pekárna. Úspěšné bylo i živé vystoupení ve Studiu 1 ČRo Ostrava v komponovaném hudebním večeru, v rámci kterého vystoupil např. také Michal Horáček.

Poslední koncerty před odletem do Francie

Sylvie Bee
Foto: Paul Ryder www.marionetti.cz

Sylvie Bee se chystá na delší tvůrčí pobyt ve Francii, proto neváhejte a využijte posledních možností, jak ji vidět a slyšet živě! V sobotu 14. září 2013 v 19 hodin (Klub Art Opava) v rámci prestižního festivalu Bezručova Opava vystoupí společně s klavíristkou Evou Mitáčkovou s klasičtější podobou šansonů.  Ve druhé půlce večera s Josefem Pakem (kontrabas) a Petrem Holáněm (kytara), kdy předvede šansony v modernější, jazzovější podobě. Nenechte si ujít také poeticko-hudební zpracování některých Baudelairových básní ze slavné sbírky (Květy zla).

To vše (a ještě něco navíc) na Vás čeká i v Ostravě 17. září 2013 v Divadle loutek Ostrava na Alternativní scéně (Hudební úterky) od 19 hodin. POSLEDNÍ ŠANSONOVÝ KONCERT a důkaz, že SYLVIE BEE skutečně zpívá až DO ROZTRHÁNÍ TĚLA! 

Sylvie Bee na Festivalu v ulicích

Sylvie Bee
Poezie v barvách

Sylvii Bee si můžete užít na Festivalu v ulicích (Colours of Ostrava) hned v několika podobách. V pátek 19.7.2013 vystoupí s akordeonistkou Anežkou Gebauerovou s jejich premiérovým Baudelairem (ve francouzském originále) v rámci Poezie v barvách. Vystoupení začíná ve 13 hodin v Hudebním oddělení Knihovny města Ostravy.

Ve stejný den ji můžete vidět a slyšet od 16:30 hodin v Costa Coffee/Forum Nová Karolina za doprovodu kytaristy Martina Baly. Můžete si užít francouzské šansony.

V sobotu 20.7.2013 se Sylvie Bee zapojí do projektu IMPROZIE, který pořádá Poezie v barvách opět v rámci Festivalu v ulicích. Od 18 hodin v Costa Coffee/Formu. Bude se hudebně a poeticky improvizovat, tentokrát si můžete užít Sylvii Bee v hlasové improvizaci v propojení s poezií.

Momentky z Muzejní noci

Pokud jste neměli možnost vidět skvělé vystoupení Sylvie Bee v rámci Muzejní noci, podívejte se na její fanouškovskou stránku na facebooku. Budeme rádi, když Sylvii Bee podpoříte, stanete se fanoušky a budete sdílet její hudební úspěchy!

1    2    3    4    5       Další      NejstaršíAktuality Sylvie Bee

První sólové album se připravuje!

Vážení přátelé, konečně připravuji sólové album, které bude inspirováno mým ročním pobytem v Lyonu. Spolupracovat na něm budu se svým kolegou z Lecoclica, akordeonistou Tomášem Damcem. Právě pracuji na písni Américain de la  Croi...

Koncerty

Petrovice u Karviné

10.07.2015, 16:00, soukromá akce, více...

Klub Parník Ostrava

04.06.2015, 20:00, S JOE AFTER TRIO, více...

Kontakt

Manager, Public Relations

manager@sylviebee.cz
+420 731 868 191

Sylvie Bee: sylvie@sylviebee.cz
www.sylviebee.cz
Facebook    Youtube    Myspace