Česky    English    Français

Projekty s Bee


Sylvie Bee – šanson

Sylvie Bee

V současné době se věnuji hledání nových možností interpretace šansonu (Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Léo Ferré, Yves Montand) a populární frankofonní písně. Vystupuji s řadou inspirativních hudebníků, nejčastěji s Josefem Pakem (kontrabas) a Joe After Trio, Janem Kuchařem (klavír, akordeon), Martinem Balou (kytara) a dalšími.
Inspiraci hledám v možnostech propojení mne jako šansonové zpěvačky s jazzovými muzikanty, to mi umožňuje dávat novou formu písním, které jsou mi hudebně i textově nejbližší. V srpnu 2013 jsem společně s Josefem Pakem (kontrabas), Petrem Holáněm (kytara), Tomášem Rossim (perkuse) a Tomášem Bučkem (trubka) natočila DEMO nahrávku, která zachycuje můj tvůrčí přístup k interpretaci některých známých šansonů či populárních písní.

Vladivojna la Chia

Sylvie Bee
Sylvie Bee a Vladivojna la Chia

Výstřední, originální česká zpěvačka, skladatelka, hudebnice a výtvarnice Vladivojna La Chia je mou spřízněnou duší, nejen hudební. Od roku 2008 vystupuji v jejím autorském projektu jako vokalistka. Aktuální tvorbu Vladivojny si můžete poslechnout nejen na koncertech, ale také na albech - Tajemství Lotopu (2009), Nevinnost (2011) Bohémy (2011).
Více na www.vladivojna.com.Aktuality Sylvie Bee

První sólové album se připravuje!

Vážení přátelé, konečně připravuji sólové album, které bude inspirováno mým ročním pobytem v Lyonu. Spolupracovat na něm budu se svým kolegou z Lecoclica, akordeonistou Tomášem Damcem. Právě pracuji na písni Américain de la  Croi...

Koncerty

Petrovice u Karviné

10.07.2015, 16:00, soukromá akce, více...

Klub Parník Ostrava

04.06.2015, 20:00, S JOE AFTER TRIO, více...

Kontakt

Manager, Public Relations

manager@sylviebee.cz
+420 731 868 191

Sylvie Bee: sylvie@sylviebee.cz
www.sylviebee.cz
Facebook    Youtube    Myspace