Česky    English    Français

Projekty s Bee


Sylvie Bee – šanson

Sylvie Bee

V současné době se věnuji hledání nových možností interpretace šansonu (Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Léo Ferré, Yves Montand) a populární frankofonní písně. Vystupuji s řadou inspirativních hudebníků, nejčastěji s Josefem Pakem (kontrabas) a Joe After Trio, Janem Kuchařem (klavír, akordeon), Martinem Balou (kytara) a dalšími.
Inspiraci hledám v možnostech propojení mne jako šansonové zpěvačky s jazzovými muzikanty, to mi umožňuje dávat novou formu písním, které jsou mi hudebně i textově nejbližší. V srpnu 2013 jsem společně s Josefem Pakem (kontrabas), Petrem Holáněm (kytara), Tomášem Rossim (perkuse) a Tomášem Bučkem (trubka) natočila DEMO nahrávku, která zachycuje můj tvůrčí přístup k interpretaci některých známých šansonů či populárních písní.

Vladivojna la Chia

Sylvie Bee
Sylvie Bee a Vladivojna la Chia

Výstřední, originální česká zpěvačka, skladatelka, hudebnice a výtvarnice Vladivojna La Chia je mou spřízněnou duší, nejen hudební. Od roku 2008 vystupuji v jejím autorském projektu jako vokalistka. Aktuální tvorbu Vladivojny si můžete poslechnout nejen na koncertech, ale také na albech - Tajemství Lotopu (2009), Nevinnost (2011) Bohémy (2011).
Více na www.vladivojna.com.Aktuality Sylvie Bee

Koncert Sylvie Bee&Václav Kramář, Rudy Horvat

Vážení, dovolte, abych Vás pozvala  6.6. 2024 v 19.00 na svůj letní koncert do krásného a inspirativního prostoru centra Pant v Ostravě. Opět se můžete těšit na krásné francouzské písně. Tento koncert chci také věnovat svému tatínkovi, který nás před nedávnem opustil.      Vstupné 300 Kč Prodej...

Koncerty

https://www.centrum-pant.eu/

06.06.2024, 19:00, 300 Kč, více...

klub Parník Ostrava

21.12.2023, 19:00, 350, více...

Kontakt

Manager, Public Relations

manager@sylviebee.cz
+420 731 868 191

Sylvie Bee: sylvie@sylviebee.cz
www.sylviebee.cz
Facebook    Youtube    Myspace